xelx schreef:Ik snap wel wat jullie bedoelen en ik vind het zelf ook best wel eng omdat ik niet wil dat er iets mis gaat enz..
Aan de andere kant lijkt het me wel heel mooi om een keer kleintjes te zien van je eigen konijn. Ik doe het ook alleen maar als ik van te voren weet dat ik ze kwijt raak. Maar zoals het er nu uit ziet zijn er genoeg mensen die wel een kleintje willen van die van mij. Ik zie het wel ik heb nog een jaar de tijd om er over na te denken. Bedankt voor de reacties in ieder geval
Ook van die goeie tehuizen dat wat je denkt althans worden er genoeg gedumpt en dit mensen kunnen ook een konijntje uit het asiel nemen.
Daarbij verhoog je de kans door het fokken op baarmoederkanker bij konijnen aanzienelijk dus heb je kans dat je konijntje eerder dood gaat dan een konijn waar je niet mee fokt.
Dan daarnaast misschien heb je genoeg mensen omdat de ouders leuke kleurtjes zijn, maar de kans is even groot dat het saaie zwarte zijn en vaak zeggen mensen dan maar weer af... of om een andere onbenullige reden.
Ik zou zeggen gewoon niet doen. Koop voor jezelf een 2e konijn erbij die je leuk vind, want konijnen zijn echte groepsdieren en je betekend veel meer voor de dierenwereld dan door te fokken.