Hector (agapornis)

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Krissis

Berichten: 4735
Geregistreerd: 01-12-03

Hector (agapornis)

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 28-01-06 00:02

Niet helemaal scherp, maar komt omdat ie ook geen seconde op dezelfde plek bleef en de hele tijd voor de camera liep te hipsen (daarbij moest ik en een foto maken en ervoor zorgen dat hij (en z'n andere 2 maatjes) niet wegvlogen, gezien ze niet tam zijn wordt het vangen helemaal een drama dan!

Afbeelding
^Is dat eetbaar??

Afbeelding
^Hallo??? Ben ik in beeld?? Staat ie aan??

xXIris

Berichten: 1210
Geregistreerd: 03-05-05
Woonplaats: Emmen//Erm

Re:

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-01-06 13:53

hOoi, ik ben de eerste super mooie vogel ik vind het harstikke leuke beestjes ze kakelen wel veel of niet vriend van me vader had ze.
Groetjes Iris

Jellie

Berichten: 10283
Geregistreerd: 11-07-03

Re:

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-01-06 13:55

Leuke beestjes zijn het. Wij hebben er ook 2 gehad maar die zijn niet meer in leven.. Wel lekkere drukteschoppers
De jouwe heeft ook erg mooie kleurtjes!

Anoniem

Re:

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-01-06 19:39

Wat een lieverd. Ik vind het leuke vogeltjes maar helaas zijn ze nogal luidruchtig... Heb zelf twee tamme parkietjes, die maken ook al heel wat lawaai maar daarom heb ik ze ook buiten zitten.

Majax

Berichten: 1294
Geregistreerd: 14-07-05
Woonplaats: Amsterdam

Re:

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-01-06 19:52

Hee wat een leukerd! Ik had er precies zo 1, agapornisjes zijn echt leuke diertjes.

Krissis

Berichten: 4735
Geregistreerd: 01-12-03

Re:

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 29-01-06 10:48

ze zijn idd erg stoer Deze is heel camera gezind, van die andere 2 hoeft het allemaal niet zo. Ze maken idd veel lawaai en rommel, vandaar dat ze bij ons ook buiten stonden, maar nu, met min 6, hebben we ze toch maar ff binnen gezet