Bedankt Natascha:)
Ze is nooit goed gesocialiseerd met mensen, ook niet als kitten zijnde. Ze komt weg bij een fokker die met Siamezen fokte, maar het was geloof ik een slipnestje, dus heeft ze er niet heel veel aandacht aan besteed (hoorde ik van de vorige eigenaren). En de mensen die haar ik huis namen hebben er ook niet echt veel aandacht aan besteedt.
Ik doe nu 1 pipetje (rond de 10 druppels) in een beetje kattenmelk, want ik kan niet in haar buurt komen. Het helpt wel, of tenminste ik denk dat het helpt.
Ze heeft de eerste 24 uur onder de bank gezeten, nu komt ze steeds vaker onder de bank weg, en gaat op ontdekkingstocht. Ik kan nog steeds niet in haar buurt komen, maar het gaat de goede kant op.... Ik ga er niet vanuit dat ze ooit op schoot zal springen en zich laat aanhalen, maar het zou al heel fijn zijn als ze durfde te blijven liggen als ik langsloop, en dat ze gewoon lekker 'kat' kon zijn.