Mijn vriend en ik zijn op zoek naar een leuke hond.
Nu zoeken we een stoer uitziende hond die tegelijkertijd wel lief is.
Nu weet ik dat je zelf de hond kan breken of maken qua karakter.
Een amarican stafford terrier vinden we beiden echt helemaal GEWELDIG! We hebben al wel info kunnen vinden over deze hond.
Maar we hebben nog niet echt ervaringen gehoord van mensen die hem zelf hebben (informatie is vaak zo zwart wit, en in het echt is het toch anders)
Nu ben ik (we) op zoek naar mensen die ons leuke (en natuurlijk de minder leuke) kanten van de hond kunnen aantonen uit ervaring.
Ik hoop dat iemand me kan helpen.
Of iemand die een site weet waar ervaringen en belevenissen op staan?
Groetjes!

OHJA NOG 1 BELANGRIJKE VRAAG!
wat is het verschil tussen een american stafford/ american stafford terrier/ american staffordshire terrier???
en welke is dan diegene van de foto hierboven??want die bedoel ik.
ik dacht de "gewone american stafford.

..jij moet goed weten hoe een opvoeding van deze waanzinnige honden in elkaar steekt en het goede voorbeeld geven...het is niet een kwestie van straffen en belonen..nee, je moet het karakter weten, waarom doen ze zo??...waarom doen ze dit???..waarom straffen??..en wanneer juist negeren???..want anders kan je juist die agressie uitlokken!..heel veel staffords kunnen moeilijk bij andere honden..(al zullen dit veel mensen ontkennen..maar dat is mijn ervaring)..Wil je dit???...want een hond kan goed gesociaaliseerd zijn..maar er zit ook een hoop in het aard van het beestje en jij bent altijd de pineut he!.want jij wil toch een vechthond, dus zorg er voor dat je hond nooit gaat vechten!!!..wees voorzichtig!....Maar als je dit allemaal zie zitten, moet je zeker een stafford nemen...WANT HET ZIJN WERELDHONDEN!!..echt...mijn liefde hebben ze
..dus trek er wat geld voor uit..maar dan heb je ook wat ook!