
Ze is nu bijna een half jaar en komt van een boerderij. Het adres waar ik haar opgehaald heb, was ze al aan komen lopen.
Ik merk wel aan haar dat ze haar eerste weken totaal in het wild geleefd heeft, al wordt het nu wel wat minder nu ze alleen maar binnen zit.
Begin het gevlieg, gerace en gesloop hier door de kamer een beetje zat te worden, volgens mij is het tijd voor haar om buiten te herintreden

Omdat ze zo verwilderd was, ben ik bang dat ze niet meer terugkomt. Heeft iemand tips? Ik hoorde van een kennis iets van boter aan de pootjes, maar wat is het nut daarvan?
Ze heeft wel een maatje hier, maar die is eigenlijk nog iets te jong om naar buiten te gaan. Ook heb ik al een paar keer aan het riempje met Sen gelopen, maar toch.
Wat kan ik het beste doen? Of is het toch deur open gooien en laten lopen?