Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Desiree schreef:pffff!, zware tijden, zware beslissingen. Zolang de hond aangeeft dat hij het prettig heeft in zijn leven hoef je hem nog niet in te laten slapen. HIj al best even opknappen van deze operatie. HOe oud is hij?
Polleke is ook alweer 14. Ze is ouder geworden maar nog steeds blij en levendig. Maar ze slaapt nu veel meer dan dat ze vroeger deed. Het zal vreselijk zijn als ik haar op een dag ooit moet missen. Ik snap dus best hoe je je voelt.
Angeliek schreef:
Hij is al 12. Maarja, hij heeft de hele dag 2 van die kleine pup's aan zn staart hangen, hij ligt ERG vaak in zn mand. Hij heeft al eens een nek-hernia gehad, en nu dit.
Hij toont wel aan dat ie nog leeft, hij blaft nog steeds net zo hard naar de postbode's, gaat er nog steeds eens stiekem tussen uit, en hij vind zwemmen ook geweldig. Maar hij zal geen stok meer aanpakken, want dat doet pijn. Of ja, dan doet ie het heel voorzichtig. Je ziet al wel echt dat ie oud begint te worden..