Deze stichting vangt kittens op van zwerfkatten, poesjes die zijn gedumpt of in beslag zijn genomen. In het asiels is het enorm druk en hebben ze niet altijd tijd om deze kittens te socialiseren. daarom worden de kittens in gezinnen geplaats.
vorige week donderdag is mijn eerste kittens van het seizoen opgehaald door hun gelukkige nieuwe eigenaars.
Ik had dus weer plaats voor een nestje.
Gisteren ochtend was het zover. Ik werd gebeld. en het ging om een spoedmelding!!
Dit staat er op de site over deze kittens:
Ergens in Zwartberg worden katten mishandeld, doodgeslagen en doodgeschoten. Zelfs de politie heeft al moeten ingrijpen, het was te dramatisch voor woorden. Het bewijs was er al: er lag een volwassen kat dood, met de hersens volledig ingeslagen. Doodgeslagen...GRUWELIJK. Er werden 9 kittens met de dood bedreigd, afschieten zou het dit keer worden. In samenwerking met VZW Felix hebben we nu alle 9 kittens daar kunnen weghalen. Godzijdank. Dit tijgerkatje heeft het nu gered, door het oog van de naald gekropen.
Ik heb ze gisteren dus opgehaald. Vijf doodsbange kittens. de andere vier zijn naar iemand anders gegaan.(ze plaatsen nooit meer dan vijf kittens in 1 gezin) Ze vinden alles eng. dat is ook niet zo gek. Ze hebben natuurlijk niet de beste ervaringen met mensen. Bedreigd met de dood, gisteren gevangen in een vangkooi, toen met de auto naar de tussenpersoon van de stichting. met veel moeite vanuit de vangkooi in een reismandje gestopt, daarna weer in de auto. Nu zitten ze bij mij in een bench. Ze mogen lekker tot rust komen. Het gaat helemaal goedkomen met ze!
hier een paar foto's van ze
Dit is de site van de stichting waar ik voor opvang (voor nieuwsgierige mensen of eventuele adoptie kandidaten

www.zwerfkat.com