oke er is zo veel aan de hand. Ten eerste onze nieuwe hond(je) Hij is drie jaar. we hebben hem ondertussen 4 weken en hij is 7 keer wegelopen.
iederen keer was ik alleen thuis en dan hing ik weer half huilend bij me moeder aan de telefoon dat max weer weg was.
Verder is ons konijn wat ik van de buurvrouw heb begrepen bijna het enigste konijn met schurft. En we mogen het leuke lieven beestje gaan behandelen met spul dat ze nog had staan. Gaat leuk worden want hij valt je letterlijk aan.
En dan pinootje hij kauwde al weer een hele tijd op zijn poot. Eerst dachten we misschien voelt hij zich eenzaam. Rare gedachten gang want hij is 3 jaar alleen bij ons geweest en nog nooit is het zo erg geweest. We hebben ondertussen alles geprobeert hij heeft 3 weken met een kap gelopen, verband omgehad zodat hij zijn zalfjes liet zitten en niet meer alleen gelaten. Niks heeft geholpen en dat maakt me verdrietig omdat het toch mijn hondje is dat ergens "verdriet" heeft en mij niet kan vertellen wat er aan de hand is.
Verder is die wel weer opgebeurt sinds dat max er is. Hij is weer de levendige hond als toen we hem kregen.
dit is zijn wond hij heeft er nu net aan gekloven.
[img] http://www.mijnalbum.nl/Foto=BFZZBRC8[/img]