Hond plast ineens in huis

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
_Michelle_

Berichten: 4868
Geregistreerd: 30-01-03
Woonplaats: Rosmalen

Hond plast ineens in huis

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 19-01-05 20:46

Mijn vader liep net de trap op, toen kwam de hond achter hem aan en ging daarna op de overloop ineens plassen, niet zo'n beetje ook zei mn vader Scheve mond Mn hond word gewoon normaal uitgelaten en als hij nodig iets moet doen geeft ie dat altijd aan door te piepen en/of bij de achterdeur te gaan zitten. Dat deed ie nu niet. Vanmiddag bij mn zus wel (ze heeft hem toen in de tuin gelaten)en toen ging hij ook al in de tuin plassen (ook al veel) terwijl hij dat nog nooit heeft gedaan.
Ik vind het toch wel een beetje raar dat hij zo doet en vraag me af wat het kan zijn, ik maak me altijd een beetje snel zorgen over zulk soort dingen Scheve mond (denk dan meteen dat ie iets heeft).

Speedster

Berichten: 3545
Geregistreerd: 28-09-04
Woonplaats: Valkenburg

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-01-05 20:49

Ik zou een dierenarts eens naar zijn nieren laten kijken. Kan een mogelijke oorzaak zijn. Is het een al iets oudere hond?

_Michelle_

Berichten: 4868
Geregistreerd: 30-01-03
Woonplaats: Rosmalen

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 19-01-05 21:02

Hij is 9 dus wel aan de oudere kant. Bijna een jaar terug is hij geopereerd omdat hij een spiertje had gescheurd waardoor hij niet goed kon poepen. Ze vonden toen in zijn buik ook 2 cystes die ze leeg hebben gezogen en hij is ook meteen gecastreerd toen. Later nog terug geweest naar de DA om te kijken of die cystes groter waren geworden maar dat was niet zo. Als ze wel groter zouden worden moesten ze weg gehaald worden omdat ze anders de urineleider zouden kunnen beschadigen en dan kon hij niet meer plassen. Maarja hij kan nu juist wel plassen. Het heeft ook niet echt met het probleem van nu te maken, maar ik dacht, ik vermeld het er even bij.

Aan zijn nieren dacht ik idd ook meteen. Als hij het nog een keer doet zal het toch wel een bezoekje DA worden denk ik.