hond ook helemaal gek, hij wou er graag uit. dus de eigenaar had contact opgenomen met de dierenbescherming, maar hem werd advies gegeven om geen actie te ondernemen. hij zou dan insluipen (in zijn eigen huis!!!) de hond moest dus nog maar blijven liggen. vervolgens contact opgenomen met de politie. hij mocht zelfs niet een ruitje inslaan om de hond te voeren ofzo.
ik was al behoorlijk over de zijk. kan er absoluut niet tegen onrecht en al helemaal niet tegen dieren. daarbij komt ook nog dat ik heel goed met die hond kan opschieten. heb 2x op het punt gestaan om de ruit in te gooien. mijn pa vond dat niet goed en heeft toen de deur open gebroken. de hond was zo blij dat ie eruit kon. we hebben toen een heel stuk gewandeld en hem gevoerd enzo. binnen 1 minuut had hij zijn hele bak leeg.
ik speciaal voer enzo gekocht, want wij gingen ervan uit dat ie hem gevlogen was. lekker met de hond gespeelt. ik had toen net de hond uitgelaten en wie komt daar aanrijden? de man van de hond. vraagt ie zich af wat er met de deur en zijn hond gebeurt is

zegt ie ook nog: jah ik had hem wel extra voer gegeven en ik dacht er nog aan om jullie ff op te bellen.
sorry voor het lange verhaal. als hij hier verkeert staat, moet iemand hem maar verplaatsen.
ik vind echt dat ze die mensen moeten aanpakken. wat vinden jullie nou van dit incident? valt dit onder dierenmishandeling of niet?