Hoe het na 4 maanden met Yoska gaat (met foto's)

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Chita

Berichten: 672
Geregistreerd: 11-09-01
Woonplaats: Krimpen aan den IJssel

Hoe het na 4 maanden met Yoska gaat (met foto's)

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-12-04 10:26

4 Maanden geleden haalden wij Yoska op uit het asiel! Ze vertelden daar dat ze altijd op een camping had gelopen en dat ze nu voor de 2e keer in het asiel zat. Ze is 5 weken geplaatst geweest, maar ze zou de kinderen gebeten hebben.
In de eerste weken heeft ze 2 keert gehapt, maar dat kwam omdat visite haar ging aaien terwijl ze sliep, niet haar fout dus. Het is echt een super hond (geworden).

Ze heeft alleen nog 1 mini probleempje en dat is dat ze (nog) niet altijd luisterd als ze los is. Ze is gek op molshopen (gaat graven) en ook alles wat beweegt wil ze achteraan (wild). Maar ook dat gaat steeds beter en we laten haar op sommige stukken gewoon los.

Ik heb nu een basiscursus gedaan en daar is ze makkelijk voor geslaagd. Nu zijn we bezig met een speurcursus en dat vind ze echt geweldig.

Ik heb een paar foto's bijgedaan, zodat jullie ook kunnen zien hoe ze geworden is. Ze is behoorlijk afgevallen (van 46 kg naar 37).


Afbeelding
Dit is bij het asiel, we zijn net de deur uit, heel spannend zo'n eerste wandeling. Hier zie je haar kale plekken goed (zeer waarschijnlijk seizoensgebonden, uit haar bloed kwam niks en het ziet er nu al een stuk beter uit)

Afbeelding
Dit was ook tijdens de eerste wandeling.

Afbeelding
Dit is een foto van deze week. Hier zie je hoe ze is afgevallen.

Afbeelding
Nog een foto van deze week.

Afbeelding
Hier zie je hoe haar plekken nu zijn.

Annelou

Berichten: 7520
Geregistreerd: 23-09-01
Woonplaats: Schaijk: roddel-dorp wat 25 km van Den Bosch en 27 km van Nijmegen ligt in Noord Brabant

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-12-04 11:49

Zo het is een mooie slanke verzorgde hond geworden! Lachen
Hoe zijn die kale plekken gekomen en groeit daar nog haar over heen?

cloris

Berichten: 4695
Geregistreerd: 23-11-01
Woonplaats: Den Helder

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-12-04 12:28

Zoo die hond is opgeknapt zeg, goed werk OK dan!

Mikkie

Berichten: 3964
Geregistreerd: 29-04-02
Woonplaats: Landgraaf

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-12-04 13:55

Petje af hoor. Ik vind het heel mooi om te zien dat jullie een hond uit het asiel halen en die hond op een "hondse manier" goed behandelen. Goed op gewicht, flink afgevallen, mooi verzorgd. Kortom een gezonde hond en geen huis/mensen hond. Helemaal top. OK dan!

Monster

Berichten: 9515
Geregistreerd: 04-01-04

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-12-04 14:27

Ziet er veel beter uit nu!
Leuk beesie hoor!

Lindy

Berichten: 6038
Geregistreerd: 07-08-02

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-12-04 15:15

Wauw wat een verandering! OK dan!
Super!!
Hoe oud is Yoska?

Chita

Berichten: 672
Geregistreerd: 11-09-01
Woonplaats: Krimpen aan den IJssel

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-12-04 15:35

De kale plekken zijn waarschijnlijk seizoensgebonden....Dus nu zijn ze aan het wegtrekken en het kan zijn dat ze in de zomer weer terugkomen. We hebben een biopt laten nemen en daar kwam dus uit dat het waarschijnlijk seizoensgebonden is. Verder is er bloed afgenomen om te kijken naar de lever en schildklier, maar die waren ook gewoon goed!

Yoska is 5! Het grappige is dat ik dus gister naar de foto's zat te kijken van toen we haar kregen en ik wist nu al niet meer dat ze er toen zo uitzag! Ze is wel mooier geworden en liever. Het luisteren als ze los is gaat ook stapje voor stapje beter.

Lindy

Berichten: 6038
Geregistreerd: 07-08-02

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-12-04 15:40

Ze is zeker mooier geworden!
Op de eerste foto ziet er uit als een vrij lompe hond op leeftijd. (sorry Tong uitsteken)
Maar op de laatste foto's als een mooie jonge en energieke hond!

Allejandro
Berichten: 18560
Geregistreerd: 21-09-03

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-12-04 17:42

Die hond ziet er super uit..!!
Is heel mooi geworden..Hoe hebben jullie haar zo af laten vallen? By ons is dat zoo moeilyk. Onze hond heeft ontzettend HD en is nog veelste zwaar, maar gek op eten..vertel..Haha!!

Chita

Berichten: 672
Geregistreerd: 11-09-01
Woonplaats: Krimpen aan den IJssel

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-12-04 18:24

We hebben spreciaal voer van de dierenarts. Is volgens mij van Hills. Alleen dierenartsen verkopen dat ook, duur, maar wel goed.
Het ligt natuurlijk ook een beetje aan jezelf.... Wij hebben haar de eerste 2 maanden alleen dat voer gegeven, dus ook als beloning. Nu hoeven we niet meer op te letten en krijgt ze ook gewone snoepjes als beloning. De dierenarts zei de laatste keer al dat hij versteld stond, omdat de meeste mensen zich niet echt aan het dieet houden.
Yoska kon niks toen ze hier kwam, aan het eind van de straat moest ze al uitrusten..Het was gewoon slecht en zielig voor haar en nu kan ze alles weer en kan ze ook weer lekker snoepen.