Honden uitlaat

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Koetii

Berichten: 10
Geregistreerd: 21-10-04
Woonplaats: Gouda

Honden uitlaat

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-10-04 18:26

Ik zou graag een adres hebben waar van ik de hond uit kan/mag laten. Ik houd nl. heel erg van honden. 1 of 2 adresjes zijn altijd welkom. Niet meer want ik heb ook nog 1 adres bij mij in de straat. Die hond moet niet bang voor kinderen zijn en moeten niet bijten, dus ook geen muilkorf! Knipoog 't moet wel in Gouda zijn en niet langer fietsen dan 15 a 20 minuten! Ik hoef er geen geld voor en ook geen (te veel) snoep. Maar 't mag natuurlijk wel! Knipoog Nou, ik hoop dat iemand 1 of 2 adresjes voor mij heeft Haha!
Groetjes, Rosa Pling

Mijn naam is Rosa.Ik ben 12 jaar, een meisje, en ik houd van honden. Mijn email vind je onderaan dit bericht (still_inspired@msn.com)

Koetii

Berichten: 10
Geregistreerd: 21-10-04
Woonplaats: Gouda

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 22-10-04 12:35

Heb jij als "baantje" ook een hond uit laten? Of is dit je hobby? Dan kun je hier over discusseren! Vertel wat je hebt mee gemaakt, wie je uitlaat, wat je krijgt!

Koetii

Berichten: 10
Geregistreerd: 21-10-04
Woonplaats: Gouda

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 22-10-04 12:36

Ik laat Balthazar uit. 't is een tekkel en heel lief. Als ik bij hen aan bel en hij is er gaat ie blaffen Lachen Sweet hé? Hij's nog maar 5! :d =D