Ik zie door de bomen het bos niet meer! Even situatieschets:
Ik heb 2 rode katers, waarvan er 1 prachtig op gewicht is en de ander iets te zwaar. Streefgewicht voor beide is 6kg (ze zijn groooot) en de zwaarste zit op 6,3kg. Langzaam komt er wat bij…. Ze zijn nu 1.5 jaar oud, binnenkatten.
Qua brokjes krijgen ze Grandorf sterilized (de indoor gaf ik eerst maar had uitgerekend dat daar toch meer kcal en koolhydraten inzitten). Natvoer krijgen ze afwisselend qua merk maar delen altijd samen een zakje (wel goede voeding en niet de troep van whiskas/felix).
Ik vind afwegen “gedoe” (sorry haha) dus ik geef een portie als ik uit bed kom, gedurende de middag, rond 5u natvoer en voor het slapen gaan ook portie brokjes.
Ik zit dus te denken om een automatische voerbak voor beide heren te kopen. Liefst waar minimaal 3 porties in kunnen of meer. Ik zie veel bakken die erg diep zijn…. Ik merk dat ze dat erg vervelend eten vinden. Ook kom ik veel bakken tegen waar de reviews tegenvallen…. Ik dacht een automatische bak is handig omdat ik dan 1x per dag alles af kan wegen en dan is het mooi verdeeld over de dag heen.
Dus mijn vraag….. Wie heeft er een automatische voerbak voor zijn kat? Welke heb je in gebruik en ben je tevreden?