Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Anastasia24 schreef:Mijn konijnen lopen los in de kamer. Hebben wel een kooi, die staat open. Als eigen uitloop (met speeltjes) heb ik (uhum heel creatief) van die welkomsmatjes bij de action. Maar dan omgedraaid. Dus de kant met grip bovenop. Waterdicht uiteraard en maak ze zo schoon. Eigenlijk geen nadeel ondervonden. Ergste geval een plakstrip klitteband aan de vloer en aan de matjes zodat ze stevig blijven liggen(hier even gehad maar uiteindelijk niet nodig geweest).
Ik vind het er zelfs netjes uitzien. Beter dan een metalen plaat of dekens ed. Heb daar zelf niet veel mee. Had eerst ook rubberen tegels maar daar gaat plas ed tussen, was geen optie, dus heb ze nu wel iets over elkaar gelegd zodat er niets tussen kan. Hopelijk klinkt het logisch.
Deze matjes(of net die andere, iig met de meeste grip, ze rennen er wild op)
https://www.action.com/nl-nl/p/2520622/deurmat/
Zou trouwens qua slaapplekje wel wat aanhouden, wat dan ook, stro\hooi\zaagsel\dekentje. Al is het maar in een afgesloten bak. Bijv zo'n graafbak. (waar ze erg veel mee doen trouwens als je er zand in stopt). Uiteindelijk blijft niets echt knaagbestendig. De mijne knagen ook overal aan, maar aan de matjes, nog, niet.