Sinds een week hebben mijn vader en ik een poesje en kater uit hetzelfde nest. Ze zijn van 5 juni.
Mijn vader woont tegenover ons en de katten hebben eerst tot afgelopen dinsdag bij mij gezeten en dus sinds dinsdag is de kater bij mijn vader plus zijn hond.
Dat gaat super samen.
Nu willen wij eigenlijk dat de katten aan elkaar gewend blijven, hoe pak je zoiets aan?
1x per week de kat mee op bezoek en dat afwisselend per huis of vaker of is het onbegonnen werk en willen ze hierdoor proberen te ontsnappen en naar elkaar toe gaan.
Wij wonen in een doodlopende straat met weinig verkeer en maar een paar huizen. Wij willen de katten liever alleen in de tuin hebben. Niet op straat.
De katjes

. Wij hebben onze poes vanaf 3 maanden geloof ik meegenomen naar de volwassen kat van mijn ouders. Uit praktische overwegingen, wij wonen namelijk een uur van elkaar vandaan. Maar met bijvoorbeeld kerst/andere dingen blijven we vaak slapen. Dus voorzichtig geïntroduceerd en ze zagen elkaar elke 2-3 maanden ongeveer. In het begin namen we onze poes vooral mee als we even ging koffie drinken (dus 1-3 uur) en later bleef ze ook mee slapen. Ideaal voor de vakanties, ze is er ook eens 2 weken geweest. Voordeel was wel dat ze echt dol op elkaar waren, onze kat het vanaf jongs af aan gewend is geraakt en heel relaxed is met huizen wisselen (ook vanaf jongs af aan veel mee geoefend). Ze ziet het huis van mijn ouders dan ook echt als 2e huis.

