Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
sterregoud schreef:Wat ontzettend rot voor die hond ! Het gedrag lijkt op dierentuin gedrag, apathisch en alsmaar dezelfde looproutine doen. Zielig hoor !
Zou je met haar kunnen wandelen ? Dus bijv. elke dag haar meenemen op een wandeling ?
Of in huis nemen kan, ik denk wel dat ze uit haar neurotisch gedrag kan komen, maar of het combineert met je eigen hondjes is maar de vraag.
rien10 schreef:Heel erg rot. Alleen een advies; als/indien je haar in huis neemt, of mee neemt om te spelen, geen apporteer spelletjes doen, geen bal spelletjes doen.
Google daar maar eens op, wat het doet met een hond. Zowel fysiek als mentaal. Er zijn veel artikelen te lezen met goede uitleg over het feit dat het ballen-gooien niet goed is voor een hond. Zeker niet voor een gestreste hond.
Amber_anne schreef:Wat verdrietig, ik denk dat ze het aanvallend opvat omdat ze zelf ook ergens wel weet dat de situatie niet goed is
Hopelijk gaat ze er over nadenken en komt ze er op terug. Ik weet ook niet of je meer kan doen dan wachten