Ervaring gebruik Prednoral hond

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Knikmops57
Berichten: 217
Geregistreerd: 12-05-19

Ervaring gebruik Prednoral hond

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 30-08-23 11:46

Beste allemaal,
Mijn hond heeft vorige week de diagnose hersenvliesontsteking gekregen, en heeft hiervoor oa Prednoral voorgeschreven gekregen, met name in het begin een hoge dosis.
De DA heeft wel aangegeven dat dit middel zo kort mogelijk moet worden gegeven en vandaag hoor ik of ik kan gaan afbouwen.
Mijn vraag is, wie van jullie heeft ervaring hiermee, en met name met de bijwerkingen hiervan, met name het vele drinken en vooral plassen?
Ik slaap al bijna een week maar een paar uur per nacht.
Alles met liefde voor het dier hoor, maar vermoeiend is het wel!
Hebben jullie ná de kuur nog ondersteunende middelen gegeven?
Dank alvast!

Vanillia

Berichten: 7759
Geregistreerd: 22-09-02

Re: Ervaring gebruik Prednoral hond

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-08-23 13:13

Mijn kat heeft een stootkuur gehad en heeft daarna de rest van z’n leven een onderhoudsdosis gehad. Dat drinken heb ik nooit gemerkt, wel het onrustige/hyperactieve toen hij nog een hoge dosis kreeg.

candalisa

Berichten: 3513
Geregistreerd: 02-08-10
Woonplaats: Wijchen

Re: Ervaring gebruik Prednoral hond

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-08-23 13:24

Onze Stafford heeft het toen gekregen voor een allergie helaas was deze moeilijk te onderdrukken en kreeg zij van de prednison Cushing dus wat de dierenarts zegt liefst zo kort mogelijk gebruiken.