Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
criollo_yess schreef:Ik weet niet wat voor een drinkbakken je allemaal hebt, maar hier gebruik ik een oude grote braadpan als drinkbak. Die is lekker wijd, dan komen de snorharen niet tegen de rand als ze drinken. Dat schijnt prettiger voor ze te zijn. Verder staat de braadpan op de route naar buiten, vlak bij het kattenluik. Het voer staat een heel eind verderop op de overloop. Ik zie ze heel vaak even stoppen bij het in- en uitlopen om te drinken. Nu heb jij al heel verspreid drinkbakken staan, dus misschien is dat aanbod bij jou al prima zo.
Ibbel schreef:Kattenmelk aanbieden? Evt steeds meer verdunnen met water als ze eenmaal meer gaat drinken.
Koper schreef:Ik heb een kat die ook wat blaasgruis had gekregen. Met dieetvoeding is het onder controle en ook met toevoegingen als liquid snack heeft hij geen problemen (integendeel).
Regenwater is inderdaad lekkerder dan leidingwater. Aangezien het volop te vinden is momenteel zou ik regenwater in de bakken doen. Of anders gefilterd water, als je een waterfilter hebt.
Ik lees dat je meerdere bakken met water hebt staan. Top. Staan die bakken ook uit de buurt van voedsel? Katten drinken namelijk niet graag uit een bak die dicht bij (hun) eten staat.