Ik heb al vier katten en alleen Pompom de oudste kater is altijd wel vrij lief met nieuwelingen, hoewel hij hem eerst wel een paar petsen moest geven om te tonen wie de baas is.
Hij had vreselijke honger en dorst.
Foto´s van het eerste uur:


En foto´s van gisteren




Gelukkig heeft de gemeente een programma voor zwerfkatten dat betekent dat ik hem gratis kan laten castreren en inenten als hij groot genoeg is.
In eerste instantie had ik hem Zorro genoemd, maar ik denk dat het toch Tiago (Jacob) wordt (naar mijn overleden vader). Maar ik ben er nog niet helemaal uit. Voorlopig is hij nog niet geregistreerd, dus ik kan er nog even over nadenken.
Voor de duidelijkheid, ik woon op het platteland, geen huizen in de directe omgeving. Maar ik zal bij de buren aan de overkant van de procinciale weg vragen of hij van hen is, omdat hij theoretisch achter een andere kat aangelopen kan zijn en geschrokken van een auto en zich verstopt ofzo.
Het maakt hen niet uit of ze nog wild lopen of in een huis komen. Als ze in het wild lopen krijgen ze wel automatisch een knipje in het oor om te laten zien dat ze geholpen zijn, maar als je ze in huis hebt is het een keuze. Ik heb bij het eerdere nestje dat in de buurt van mijn poort gedumped was besloten dat niet te laten doen omdat ze redelijk huiselijk zijn en ook niet gezien worden door andere mensen die ze opnieuw zouden gaan vangen ofzo. De derde van dat nestje had trouwens een virus waar het aan is overleden.