Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Akshay schreef:Ik heb een dwergschnauzer. En die is de eerste jaren door een bevriende Dwergschnauzer fokker met een trimsalon ook altijd getrimd. Hij zag er toen echt altijd uit om door een ringetje te halen![]()
Helaas werd zij ziek en stopte met trimmen, en toen zijn we even op zoek geweest naar een trim-match.
Die hebben we nu gevonden, maar het echte Schnauzerige is eraf qua kapsel. Baardje is een stekelbaardje geworden, en zijn glanzende plukvacht is ook niet meer.
Intussen laten we ook zijn poten en buik wat extra kort maken, we wonen inmiddels buitenaf en hij baggert graag door nat gras en blubber. Dus minder haar was voor ons allemaal praktisch![]()
Ik hou er niks minder van, hij gaat graag naar de trimster toe, trimster vindt hem braaf dus die match is top.
Alleen hij ziet er niet persé meer Schnauzerig uit (vind het oprecht knap als mensen dat nog herkennen), maar dat vond ik ondergeschikt aan de voorgenoemde punten