Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
kiwiwitje schreef:om te leren; niet of niet te lang invriezen.
je kan varieren van alles aan blikvoer bijvoorbeeld. KVV, inderdaad yoghurt mengsels. en tussen de lagen stop ik vaak snoepjes of brokken om t wat uitdagender te houden dat ze steeds wat anders krijgen.
Essie73 schreef:Onze Kong is in de vuilnisbak beland nadat onze dame er met tandje/ onderkaak in vast zat. Gelukkig waren we er bij, want ze kreeg zichzelf niet los. We hebben nu zo een bal met gaatjes die ze door huiskamer kan rollen en waar dan snoepjes / brokjes uitvallen. Stuk veiliger.
xSwanHeart schreef:kiwiwitje schreef:om te leren; niet of niet te lang invriezen.
je kan varieren van alles aan blikvoer bijvoorbeeld. KVV, inderdaad yoghurt mengsels. en tussen de lagen stop ik vaak snoepjes of brokken om t wat uitdagender te houden dat ze steeds wat anders krijgen.
Zijn dagelijkse brokken krijgt hij ook al deels in de Kong, dus dat 'droog' oefenen is wel gelukt. Hij snapt hoe hij de snoepjes eruit moet krijgen. Voor de nattere vulling ga ik het inderdaad wel nog eens zo proberen, misschien snapt hij het dan beter.
Ik zie vaak blikvoer staan, maar (en dit is vast een suffe vraag) is dat niet heel ongezond? Heb er zelf in ieder geval geen al te positieve associatie mee, maar misschien is dat helemaal onterecht.
Vandaag de Toppl binnen gekregen en om te beginnen maar eens gevuld met wat Rodi-worst, brokjes en een kauwsnack. De 'natte' laag heb ik nog even achterwege gelaten. Bleek gelukkig ook al ingewikkeld genoeg voor hem, hij heeft er flink wat tijd naar liggen staren om het uit te vogelen
[ [url=m/Ih4Afv.jpg]Afbeelding[/url] ]
Het monster in kwestie.Essie73 schreef:Onze Kong is in de vuilnisbak beland nadat onze dame er met tandje/ onderkaak in vast zat. Gelukkig waren we er bij, want ze kreeg zichzelf niet los. We hebben nu zo een bal met gaatjes die ze door huiskamer kan rollen en waar dan snoepjes / brokjes uitvallen. Stuk veiliger.
Dat is naar, zeg! Hier gelukkig nog geen soortgelijke ervaring gehad en hoop dat dat zo blijft.
Zo'n bal hebben wij ook, maar die belandt telkens op plekken waar onze hond zelf niet bij kan. Met heel veel geblaf tot gevolg...
Gebruikers op dit forum: Babootje, ComscoreBot, Eik, Googlebot, Tijn8 en 39 bezoekers