Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird
Ze slaapt gewoon lekker in de bench en het is geen probleem meer om de deur uit gaan. S'nachts is de bench nog wel gesloten, maar dat is dan weer helemaal geen probleem.
).
Ceetje_bokt schreef:Wij hebben beide: vooral omdat ze oudere honden niet zo gecharmeerd waren van hem. ‘S nachts en overdag als wij weg moeten gaat Murphy in de ren waar hij ook nog de beschikking heeft over twee benches. Alleen een bench voelt niet goed voor ons, maar zo lang ons oudje van ruim 15 leeft, mag hij niet los. Die oude moeten we beschermen tegen zijn enthousiasme.
[ [url=m/3YBxIm.jpg]Afbeelding[/url] ]
Gaabje schreef:Ceetje_bokt schreef:Wij hebben beide: vooral omdat ze oudere honden niet zo gecharmeerd waren van hem. ‘S nachts en overdag als wij weg moeten gaat Murphy in de ren waar hij ook nog de beschikking heeft over twee benches. Alleen een bench voelt niet goed voor ons, maar zo lang ons oudje van ruim 15 leeft, mag hij niet los. Die oude moeten we beschermen tegen zijn enthousiasme.
[ [url=m/3YBxIm.jpg]Afbeelding[/url] ]
Ahja, ook een goede reden om het voorlopig zo te managen. Laten jullie de ren zo altijd staan of breken jullie 'm weer af als jullie thuis zijn?