Op een gegeven moment zat de duif in de deuropening en wipte ook naar binnen. Ik zag toen dat hij geringd was. Ik heb hem wat beschuit gegeven en wat water. Ik dacht dan kan hij aansterken en weer weg.
Zondag ging ik wat drinken op het balkon sprong hij op mijn benen. Nou ja, ik vond dat hij toen mijn vriend was een dat hij Isaak heette. Ik had toen ook meteen de mogelijkheid om de ring te lezen. Deze stond in de database met een telefoonnummer en dus heb ik de melker gebeld. Hij heeft aan dat dit wel zijn ringserie is maar dat deze duif niet bij hem hoort. Hij was van 2019 Dus als hij ooit van hem geweest was is hij al 2 jaar de hort op.
Hij vroeg me hem wat eten en water te geven en hij zei dat hij dan wel weer op weg zou gaan. En als hij bleef mocht ik hem ook houden. Ik heb toen maar wat duivenvoer gekocht. Voor de extra vitaminen. Isaak klom op mijn schouder gaf een geluidje en vloog weg.
Ik dacht dat hij zijn route vervolgd had maar hij komt steeds terug (en gaat in de avond weer weg). Vraagt voer, chilled in onze hangmat, schijt het balkon vol en nou ja vooral dat laatste vinden mijn collega's niet zo leuk. Ik heb beloofd elke dienst het balkon te poetsen als Isaakje nog een week mag blijven. Hij zit bij ons in ieder geval veilig. Maar wat nou als hij denkt dat hij het wel fijn heeft bij ons. Ik wil namelijk wel dat hij verder reist. De melker woont ook op flinke afstand en komt hem niet halen. Wat doe ik dan met hem?
