Ik hoop dat jullie mij advies kunnen geven.
Mijn ouders hebben een 4 jarige kat. Zij komt alleen buiten in de tuin als er iemand thuis is. Verder is ze hooguit een halve dag alleen. Ze is bij mijn ouders opgegroeid en ik woonde toen nog thuis.
3 jaar geleden ging ik op mezelf wonen en heb ik haar meegenomen. 2 a 3 weken geprobeerd maar ze kon haar plekje niet vinden dus hadden we besloten dat ze weer terug naar mijn ouders ging. Het moment dat ze weer terug bij mijn ouders was, was ze weer direct helemaal happy.
Nu liggen mijn beide ouders in het ziekenhuis en dat gaat waarschijnlijk nog wel 3 weken duren. Ik verzorg de kat 2x per dag en blijf dan even om haar aandacht te geven.
Mijn vraag is of ik haar voor de komende weken naar mijn huis moet meenemen of dat ik haar bij mijn ouders moet laten. Ik ben niet veel thuis. Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen!