Moderators: xingridx, Firelight, Muiz, Essie73, NadjaNadja
meiske1577 schreef:Ze moeten voor het schoudergebied plat op de rug met de benen gestrekt. Vandaar de narcose.
Maar eerlijk gezegd, vraag ik me af wat een foto voor verschil zou maken. Of het nu artrose is of een oude peesblessure, de remedie blijft rustig houden, en bij last even wat metacam. Het is al een ouder hondje dus al die stress ga ik haar niet meer aandoen.
Moet wel zeggen dat met de recuptex en daar in Glucosamine en chrondoitrine met msm ze geen last meer heeft gehad.
Het heeft nu ongeveer 3 keer opgespeeld, ze loopt dan heel stijf weg en na een paar passen is het weer over. Ze heeft verder geen blokkades in haar lijfje. Mocht het erger worden laat ik er uiteraard wel verder naar kijken.
Gebruikers op dit forum: Aalmel, Avelienvd, Ianrowan2009, Jacquelinee_, JPitty, Ubermetrics, x_spekkie_x en 37 bezoekers