Sinds gisteren hebben wij een goffini kaketoe. Hij heet nu nog Angel, maar we willen hem anders gaan noemen. Mocht je een idee hebben, roep maar

Goed, nu het 'probleem' wij hebben ook 4 honden. 1 kruising welsh corgi x teckel van 12, 1 kruising york/boomer/malteser van 4 1 dwergpincher van 5 en een kruising dwergpincher x chihuahua van 3.
Ze vinden de vogel mega intressant, waar ze de eerste paar uur bang voor hem waren, is dat nu niet meer gelukkig. Maar als hij gaat vliegen, willen ze hem uit de lucht pakken en gaan ze fixeren. Ook als hij beweegt en dat hebben ze in de gaten gaan ze fixeren.
Vanavond is hij voor de 2e x los geweest. En nu hadden we 2 honden in dezelfde kamer en 2 andere met wat lekkers in de bench. We moeten de 2 in de kamer continue in de gaten houden en vooral als ie gaat vliegen, zijn ze echt mega snel! Als de vogel uit de kooi mag is hij stil, maar als hij er te lang in zit gaat hij schreeuwen. Ons doel is dat de vogel gewoon los kan en dat de honden dan ontspannen zijn.
Wie kan ons tips geven dit te bereiken?