Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Sclimpre schreef:Misschien voelde hij zich tevoren heer en meester en is hij nu zenuwachtig omdat de 2 intacte husky-reuen volwassen zijn?
MyWishMax schreef:Was dit gedrag er al in deze mate voordat hij chemisch gecastreerd was?
sunshine schreef:Ik persoonlijk zou een gedragstherapeut laten komen.
Je hebt een behoorlijke roedel, en 1 onrust"stoker" kan wel de hele groep opjutten.
Ik heb zelf een gedragstherapeut in de arm genomen voor mijn herder (herplaatser). Wel een heel ander plaatje, maar je wordt er zoveel wijzer door.
tinkergirl89 schreef:Sclimpre schreef:Misschien voelde hij zich tevoren heer en meester en is hij nu zenuwachtig omdat de 2 intacte husky-reuen volwassen zijn?
Dat zou wellicht ook de enige verklaring zijn die ik ervoor heb... echter heb ik daarmee het probleem helaas niet opgelost![]()
Citaat:Bijzondere is dat hij dus wel de twee intacte reuen respecteert en met rust laat...
lizy29 schreef:Hoe lang na het chemisch castreren is het begonnen en hoe lang geleden is hij chemisch gecastreerd?
Djali schreef:Ik vind het moeilijk oordelen zo, maar mij lijkt dat je gewoon een stuk dominanter moet optreden en hem kordaat op zijn plek zetten.
Rebel_Jits schreef:Hoe reageert de hond met wie hij samen zit in de kennel?
Is het een optie reu uit logeren te sturen voor een weekje en dan kijken hoe iedereen reageert? Is hij bij anderen dan ook zo? Hoe is de roedel zonder hem?
tinkergirl89 schreef:MyWishMax schreef:Was dit gedrag er al in deze mate voordat hij chemisch gecastreerd was?
Helaas niet, anders was het duidelijk, en werd het een retourtje dierenarts voor een castratie... maar dit is iets van het laatste half jaar in deze extremiteit...
beatje schreef:Werken julie wel met hem iedere dag ? Voor de step of kar ik neem aan dat jullie Mushen?
Kabayo schreef:Hij is 9. Ziet hij nog wel goed? Of ergens een kwaal? Probeer mee te denken hoor.