Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Sanned schreef:Als mijn hond thuis druk en blij is is dat juist een duidelijk teken dat ze te weinig gedaan heeft. Als ze genoeg beweging en uitdaging krijgt ligt ze thuis alleen maar te slapen en komt uren niet van haar plek. Als ze zich verveelt gaat ze hyper doen, komt ze met speeltjes aanzetten en daagt ze je uit tot spelen of vraagt om aandacht.
Kaus schreef:Ik denk dat maar weinig honden écht graag met een andere hond leven vanwege het willen spelen etc. Het roedelgevoel zal vast anders zijn. Maar een kind speelt ook niet constant met zijn broertje of zusje zoals hij dat wel op de peuterspeelzaal zal doen.
Ik denk dat je hond een prima leven heeft en een vriendje in huis geen verschil zal maken.
Ibbel schreef:Ik ken Labradors als honden met een aan- en uitknop. Relaxt staan ze écht uit (ik heb ze wel eens levende vloerkleedjes genoemd - je zegt 'af' tegen ze, en 3 uur later liggen ze nog op dezelfde plek vloerkleed te spelen), maar eenmaal actief (spelen, apporteren, speuren) zijn ze écht actief en hyper.
Zo te horen kan je hond in de aan-stand prima z'n ei kwijt, en vindt hij het thuis fijn om 'uit' te kunnen staan.
Ik denk dat jouw hond heel happy is met het feit dat-ie thuis die rust ook kan nemen. En het feit dat-ie thuis geen neiging tot baldadigheid en z'n eigen activiteiten zoeken vertoont lijkt mij ook een fijn teken dat-ie daar ook geen behoefte aan heeft omdat-ie voldoende activiteiten aangeboden krijgt.
Def schreef:Buiten is ze heel actief en rent en speelt ze. Naast de fiets lopen en mee met hardlopen vindt ze Superleuk
Het is misschien ook wat wij mensen invullen voor onze hond..