Graag nog even los van of wij genoeg overwicht hebben voor zo’n hond, en we zullen ons uiteraard uitgebreid laten informeren en zullen er ook voor naar erkende fokkers gaan!
De hond moet echt een goede waker zijn. Geen keffertje wat om het minste blaft, maar een grote hond met fiks overwicht. Ik zal veel thuis zijn, maar ‘s nachts is het de bedoeling dat de honden los lopen op het erf. Met uiteraard mogelijkheid om naar binnen in de geïsoleerde garage te gaan.
Nu viel ons oog op een Bullmastiff of een Boerboel, maar! Ik wil de honden (het zullen er 2 worden!) ook graag eens in de twee weken 1 à 2 uurtjes met mijn paarden meenemen naar het bos. Nu denk ik dat een Bullmastiff of een Boerboel hier iets te fors voor gebouwd is om het bij te kunnen benen... Of heb ik dit mis? Hebben jullie nog andere ideeën?
Edit; oja, graag kortharig.
