
Nu heb ik het idee dat hij het ook graag wat hoger op zoekt. De route: "eettafel, keuken tussenstand en boven op het keukenkastje " en het liefst volgas is erg geliefd. Ook boven op mijn kledingkast liggen valt in de smaak. Iets meer uitbreiding in dit genre is voor hem misschien wel leuk.
Op internet zie ik regelmatig voorbeelden langskomen van planken langs de wand, en aan het plafond, voor katten. Wie heeft er hier ervaring mee? Wat zijn tips en trucs?
Het liefst ook nog iets wat een beetje in een normaal interieur is in te passen. Zonder nepbontbekleding etc zoals op grote krabpalen

Hij is enigst kat maar aangezien hij nogal erg fel is tegen andere katten is een vriend erbij m.i. geen optie. Bij zijn opvangadres terroriseerde hij ook binnen 3 dagen de andere katten, die verder naar zolder gejaagd.