Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird
Maar zover ik weet zijn de Fretten niet te koop nee. Ik gok ook niet dat je dat moet willen op zo'n 'beurs'.
Maar ik twijfel nog of ik er heen ga. Wil namelijk wel van een goede fokker een fretje overnemen. xDenies schreef:Lianne schreef:Wil namelijk wel van een goede fokker een fretje overnemen.
En dat is dus exact de reden dat je niet daar vanaf een stand een Fret wilt kopen. De vereniging die daar staat kan je vast voldoende goede fokkers adviseren
Omdat er verder van de (exotische) zoogdieren eigenlijk nooit goede fokkers staan maar groothandels met wildvang of mill breeders. De kans dat je een ziek dier koopt is dan vrij groot, en wss zeker geen gesocialiseerd dier. Fenrir schreef:Daarom zeg ik zoogdierenOmdat er verder van de (exotische) zoogdieren eigenlijk nooit goede fokkers staan maar groothandels met wildvang of mill breeders. De kans dat je een ziek dier koopt is dan vrij groot, en wss zeker geen gesocialiseerd dier.
Van de standaard zoogdieren die ik noemde (en standaard reptielen zoals ball pythons etc.) zijn er prima fokkers te vinden op de beurs. Vaak kan je bij hen van tevoren reserveren, dat is eigenlijk het beste.
Maar het kopen van andere zoogdieren raad ik je om bovenstaande redenen dus af.
je had telkens geen rede opgegeven waarom. Dan ga ik wel bij de fokkersvereniging navraag doen daar
Fenrir schreef:Daarom zeg ik zoogdierenOmdat er verder van de (exotische) zoogdieren eigenlijk nooit goede fokkers staan maar groothandels met wildvang of mill breeders. De kans dat je een ziek dier koopt is dan vrij groot, en wss zeker geen gesocialiseerd dier.
Van de standaard zoogdieren die ik noemde (en standaard reptielen zoals ball pythons etc.) zijn er prima fokkers te vinden op de beurs. Vaak kan je bij hen van tevoren reserveren, dat is eigenlijk het beste.
Maar het kopen van andere zoogdieren raad ik je om bovenstaande redenen dus af.





