
A.s. zondag, 18 februari, wordt er een grootschalige zoektocht gestart in het gebied waar zij vermist is geraakt, met een aantal vrijwilligers.
Omdat er ook veel ruiters zijn in dit gebied is er al een waarschuwing uitgegaan naar hun op Facebook (Ruiters Voorne-Putten). Dit omdat er mogelijk zoekers buiten de paden zullen zoeken en wellicht dat hiervan paarden/ruiters kunnen schrikken.
Maar ook omdat er vast ruiters van hier zijn die niet dit op Facebook zullen/kunnen lezen wil ik het graag hier ook melden.En, hiermee wordt nog meer bekendheid aan de vermissing gegeven. Ik zelf zoek mee maar het valt niet mee om in dit gebied grote afstanden lopend af te leggen. Ruiters zullen ongetwijfeld gemakkelijker een mogelijke zichtmelding kunnen hebben. Mogelijk dat besloten wordt a.s zondag geen ruiters mee te laten zoeken maar wellicht kan een ruiter die op een ander moment een buitenrit in dit gebied maakt, mee uit kijken.
Op Facebook staat vermeld:
Er is nog ruimte voor speurders.
We willen dit lieve meisje zo graag weer in haar vertrouwde omgeving brengen.
Het is zeer beslist niet onze bedoeling om haar op te jagen.
Het enige wat we willen is haar zien en dan het liefst op een foto of film.
Willen jullie helpen?
Je kunt je nog opgeven ovv je naam en mobiele telefoonnummer en met hoeveel mensen je komt.
gerhoenders60@live.nl
Zondag 18 februari
Vanaf ongeveer 11u
Omgeving Oostvoorne/Rockanje
Meer info op Facebook onder: Breng Lisa thuis.