bigone schreef:Iedereen is wa verplicht verzekerd in nederland dus dat niet verzekerd verhaal zou ik niet direct geloven. Aangifte doen en met de schuldsanering contact opnemen, wel drie honden te voeden maar niet verzekerd???
oomens schreef:Petpa schreef:WA is niet verplicht in Nederland.
WA is wel verplicht, maar heeft niets met deze situatie te maken.
Omdat ik dit al eens eerder had gehoord en dacht dat een aansprakelijkheidsverzekering verplicht was, heb ik even gegoogled:
https://www.independer.nl/verzekeringen/info/verplichte-verzekeringen.aspx
Inderdaad zoals hier gezegd: aansprakelijkheidsverzekering particulieren is niet wettelijk verplicht maar wel aan te raden. Niet de duurste verzekering en de situatie van de ts laat zien waarom.
Mossel schreef:Booooo schreef:Ik zou zeker een melding maken bij de gemeente. De politie doet er niet zoveel aan helaas.
Kun je geen contact opnemen met zijn bewindvoerder?
Ik zou echt not amused zijn als iemand zonder mijn toestemming contact op zou nemen met mijn bewindvoerder!
@ts geef meneer een kans, en zet het zwart op wit.
Ehhh.... meneer staat niet voor niets onder bewind. Ik kijk niet vreemd op als hij niet eens zelf een afbetalingsregeling aan mag gaan!
Persoonlijk zou ik met de eigenaar én de bewindvoerder om tafel willen zitten om een afbetalingsregeling te regelen. Verder ook aandringen dat het een compleet verkeerde bezuiniging blijkt te zijn. Een paar euro per maand kan voorkomen dat iemand een extra afbetalingsregeling moet aangaan die hij eigenlijk er niet bij kan hebben.
xEline schreef:Voor wat voor strafbaarfeit zou ts volgens jullie aangifte moeten doen? Ze is bang dat ze haar geld niet krijgt daar kan je geen aangifte voor doen en is tenslotte een civielezaak. Een melding/aangifte maken van de hond dat kan natuurlijk wel maar voor de kosten moet je bij een verzekering of advocaat zijn.
Als jouw hond gegrepen is door de hond van een ander kan je daar wel degelijk aangifte van doen. In ieder geval melding want als de hond in kwestie meerdere bijtincidenten heeft kan daar alleen wat mee worden gedaan als er een dossier is.