Nu hebben we hier vorige week een kitten van ong 4 a 5 weken over het hek gedropt gekregen samen met haar broer en zus.
. Het was toen goed op gewicht maar inmiddels is ze heel veel afgevallen en is het meer een zakje botten.. speelt bijna niet meer en heeft geen intresse in eten.
Nu heb ik haar mee genomen naar mijn appartement waar ik nog 2 kittens heb die het gelukkig beter doen..
Ik maak mij al een tijdje zorgen over de voeding die hier aan kittens word gegeven.Melk van RC gemixt met Carnivor blikvoer voor kitten en iets van probiotica met electrolyt. Ik het ververleden hebben al veel mensen aangegeven dat dat niet goed is maar er is niks veranderd.
Ook het ontwormingsbeleid laat zwaar te wensen over. Zo is de kleine al 2x ontwormt en ik weet niet met wat voor middel.
Bij de da kom ik hier niet meer. Bij een van de andere kittens is de punt van de staart dood vanwege een breuk en ik moet maar afwachten tot het eraf valt. Om maar te zwijgen over het advies van een compleet ontvelde staart met uitstekend bot maar te zwijgen.
Ik weet dat hier wel deskundigen zitten en ik hoop dat iemand mij wat advies kan geven.
Wat ik nu tot mijn beschikking heb is het volgende: kittenvoer nat en droog van RC, kittenmelk van RC en iets van carnivor kittenvoerin blik. Ik wil een kruik maken met een fles voor s' nacht zodat ze warm blijft en hopelijk haar energie kan behouden. Hoop dat morgen mijn snugglesafe arriveert.Dwangvoederen met een sonde kan ik niet en er is niemand hier die dat zou kkunnen.
Met het staart kitten mag ik naar een da op een naast liggend eiland dat schijnt een goede te zijn. Dus daar wil ik ook vragen maar dat word waarschijnlijk pas woensdag. Staartkitten komt in sept naar mij als opvang en ik wil de andere graag zelf adopteren als alles goed komt.
Kortom het is hier echt heel zwaar wat betreft de ellende. Ik hoop dus op wat goed advies. Dwangvoeren met een flesje likt wel maar ik wil weten wat precies. Ik ben wel bang dat het lijfje beschadigd is door al dat onzinnige ontwormen.

Staart van vandaag.

Zielig hoopje