Ongeveer 8 maand geleden heb ik een kat gekocht via Marktplaats. Chippie (of Princess Consuela Banana Hammock

Ongeveer 2/3 maand geleden heb ik de kat meegenomen naar de DA voor een algemene check-up omdat je maar nooit weet wat er kan zijn met een marktplaats beestje. Zijn bloed, oren, tanden alles zag er gezond en goed uit.
Ondertussen zijn we de beste vrienden. Chippie volgt me overal. Miauwt naar me, begroet me altijd als ik binnenkom en presenteert vaak zijn buik naar me. Zijn staart is altijd rechtop met een knikje en zijn oren staan altijd netjes naar voren. Ik kan geen uiterlijke gedragingen vinden van ongemak of ongeluk.
Hij volgt me overal en wil altijd bij me liggen. Het is zelfs zo erg dat hij mee gaat douchen.

Maar, en nu komt de reden van het topic, hij bijt me soms. Altijd in bed. Hij komt dan bij me liggen en vraagt aandacht. Ik aai hem dan en hij begint te spinnen. En dan uit het niets zonder waarschuwing (geen staart bewegingen of oren naar achteren) Grijpt hij mijn hand of arm en bijt erin. Hij laat niet los en als ik niks doen dan sabbelt? zuigt? hij aan mijn hand/arm. Het doet erg pijn want zijn scherpe tanden houden mijn vel goed strak vast. Het gekke is, dat als ik mijn arm wegtrek uit zijn kaken, dan gaat hij niet weg van boosheid oid. Hij blijft bij me liggen en 5 minuten later wil hij weer ge-aaid worden.
Ik snap dit gedrag niet. waarom bijt hij zo hard dat het pijn doet zonder waarschuwing? ik heb al meerdere keren google afgestruind maar ik kan er niks over vinden. de meeste sites hebben het over het bekende bijten en trappelen als je bv een kat over zijn buik aait. Maar dat is bij Chippie niet het geval.
Als ik hem straf ervoor dan is dat bijna zielig want het is net alsof hij dat niet snapt. Ik weet niet zo goed wat ik ermee doet maar het is enorm vervelend.
Ik heb bijna altijd wel tand afdrukken in mijn handen of in mijn armen.
Zo, een heel verhaal. Welke bokker herkend dit, weet waarom de kat dit doet en beter nog hoe ik er van af kom?
Chippie tijdens het koken:
https://www.instagram.com/p/BSthYPZliZj ... nathaliedv