
Wij hebben een kitten van nu inmiddels een half jaar. Er is verder niks mis met haar; kerngezond, wordt goed verzorgd, krijgt inentingen op tijd en wordt ontwormd en ontvlooid.
Dit is ons geliefde kind:

Echter begint ons iets geks op te vallen. Ze kan soms opeens uit een diepe slaap spontaan wakker worden. Dan staat ze meteen rechtop, begint te piepen en ze loopt dan echt verward rond. Helemaal gedesoriënteerd is ze, herkent ons ook niet meer en het lijkt echt alsof ze de weg even helemaal kwijt is. Meestal slaapt ze weer verder als we haar dan weer in haar mandje leggen, en is er niets meer aan de hand.
We hebben nu dus het idee dat ze slaapwandelt, maar dit hebben we bij de talloze katten die we hebben gehad nog nooit meegemaakt. Ook nog nooit van gehoord. Onze andere poes kan overigens soms ook opeens erg lelijk tegen haar doen (ze is een beetje jaloers), en het is een paar keer voorgekomen dat Pluimpje (kitten) opeens een klap kreeg terwijl ze lag te slapen. Zou dat er iets mee te maken hebben?
Hebben meer bokkers hier ervaring mee of ervan gehoord?