Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Goof schreef:Ja hoor, gewoon verplichte rust inbouwen. Fijn plekje creëren en hem daar naartoe sturen.
Ik zou er overigens zelf ook helemaal gek van worden geloof ik
Diablo schreef:Hoeveel wordt hij bezig gehouden? Volgens mij heb je wel een kruising van twee zeer energieke honden, dus ze moeten wel echt bezig gehouden worden, willen ze ook hun rust willen nemen.
karuna schreef:Russels zijn een ras apart. Onze eerste parson en nu de kruising waren beiden ook zo. Ze liggen ogenschijnlijk volledig onder zeil om bij een beweging van de baas overactief te worden. De dame nu is 10,5 en heeft het nog steeds. Ik doe er weinig behalve goed afdraven weinig aan. Alleen voor mijn rust gaat ze soms samen met mij in een kamer met weinig prikkels.
Diablo schreef:Hoeveel wordt hij bezig gehouden? Volgens mij heb je wel een kruising van twee zeer energieke honden, dus ze moeten wel echt bezig gehouden worden, willen ze ook hun rust willen nemen.
Blon_D schreef:Diablo schreef:Hoeveel wordt hij bezig gehouden? Volgens mij heb je wel een kruising van twee zeer energieke honden, dus ze moeten wel echt bezig gehouden worden, willen ze ook hun rust willen nemen.
Hoe bedoel je dit? Het lijkt mij dat als hij rond 3 uur gaat knikkebollen dat hij zijn energie opzich wel kwijt is...
Diablo schreef:Ik bedoel het niet verkeerd in ieder geval. Misschien moet je zijn koppie bezig houden, alleen wandelen is soms niet vermoeiend genoeg.
Wij hebben een keeshondje, die moet echt geestelijk bezig gehouden geworden, anders is ze gewoon niet voldaan, naast de beweging die ze al krijgt.
pinto_1 schreef:Diablo schreef:Hoeveel wordt hij bezig gehouden? Volgens mij heb je wel een kruising van twee zeer energieke honden, dus ze moeten wel echt bezig gehouden worden, willen ze ook hun rust willen nemen.
Hier ben ik ook wel benieuwd naar. Je hebt het over wandelen, is dat 5 minuten, een kwartier of een uur?En is het inclusief spelen, wat dat mis ik ook in het verhaal.
Rebel_Jits schreef:Ook een belangrijk punt: negeer je hond echt als hij om aandacht komt vragen, terwijl hij zo moe is. Niet tegen spreken, niet aankijken. Gewoon je ding doen. Dan leren ze heel rap dat je niet altijd tijd voor hen hebt. Echter niet raar opkijken als je dan na een 10 minuten alle speeltjes rond je hebt liggen![]()
Overigens zijn keeshonden geen bijzonder hyper ras hoor, ze passen zich juist heel makkelijk aan. Jack russels (en alle hussels) daarintegen..![]()
Blon_D schreef:Heb hem een uur geleden in de bench gezet met een kleed er overheen (had ik ergens gelezen) en hij is op dit moment nog steeds stil en in dromenland! Nu voel ik me alleen schuldig als ik op sta en hij evt wakker wordt
Diablo schreef:Rebel_Jits schreef:Ook een belangrijk punt: negeer je hond echt als hij om aandacht komt vragen, terwijl hij zo moe is. Niet tegen spreken, niet aankijken. Gewoon je ding doen. Dan leren ze heel rap dat je niet altijd tijd voor hen hebt. Echter niet raar opkijken als je dan na een 10 minuten alle speeltjes rond je hebt liggen![]()
Overigens zijn keeshonden geen bijzonder hyper ras hoor, ze passen zich juist heel makkelijk aan. Jack russels (en alle hussels) daarintegen..![]()
Ik zeg niet dat ze hyper zijn, maar wel actief. Een kruising met een Jack Russel in combinatie met de nog jonge leeftijd, ik vind het niet zo verbazend hoor.