We vonden dit eigenlijk niet kunnen voor zo een sociaal katje, dat we dan in augustus besloten hebben om haar zelf in huis te nemen.
We merkten meteen op dat ze een wel erg snelle ademhaling had, stress van een drie uur durende autorit leek ons best mogelijk. Maar ze leek zich meteen thuis te voelen. Daags nadien zijn we richting dierenarts getrokken, ze werd getest op kattenaids en dat andere waar ik even de naam niet meer van weet. Ze kreeg een chip en haar inentingen omdat de laatste een tweetal jaar geleden waren en de nageltjes werden met een heus gevecht geknipt. De da vond de ademhaling ook best snel, maar zo daags na een verhuis en bij de da dat kon wel wat spanning zijn. De boodschap was, in de gaten houden en we zouden verder wel kijken op 21augustus bij het herhalen van de inenting.
Die dag kreeg ze haar inenting en uitte ik opnieuw mijn bezorgdheid. Er werd besloten om eens een naar het hartje te kijken. Miauwend onderging ze de fotoshoot, maar er werd niets gevonden.
Bij het duwen op haar keeltje hoeste ze, de dierenarts waarvoor ze een weekje doxybactin en metacam kreeg. Ik had de indruk dat de ademhaling een ietsje rustiger was, wat eigenlijk na het tellen van de ademhaling niet zo was.
Dus ik bel terug naar de da, en daar werd gezegd om langs te gaan als het erger zou worden, want voorts is het gewoon een gezonde poes.
Ze eet en drinkt goed, spelen doet ze niet, maar ze is wel erg attent, ze praat hele dagen, gebruikt ons als persoonlijk kussen,geen gewichtsverlies... Gewoon een lady op leeftijd die zich maar wat graag laat bedienen. Maar ik blijf maar tobben als ze zo snel ademt... Als ze slaapt is het wat rustiger, maar nog steeds heel wat te snel. Haar hartje klopt naar mijn gevoel zo overuren, ook al was dat volgens de da helemaal in orde.
En dat ze deze week dan 2keer wit schuimspeeksel heeft zitten braken, maakt dat ik toch erg ongerust ben. Maar na een telefoontje kreeg ik te horen, dat is wellicht de hittegolf.
Heeft iemand enig idee wat er mis zou kunnen zijn met mijn kleine dame? Is het echt onschuldig? Maandag bel ik weer naar de da om een afspraak, ik wil uitsluitsel...
Alvast bedankt om de hele lap tekst te doorlezen!
