
Iemand vertelde mij dat zij kittens thuis had als tijdelijke opvang, voor kittens van het asiel zonder moeder bijvoorbeeld. Ik heb rondgekeken en de eisen etc na gelezen; ik heb namelijk de tijd ervoor en het lijkt mij harstikke leuk en dankbaar om te doen. Wel zou ik kittens willen die geen flesje meer hoeven en zonder moeder poes erbij.
Wij hebben zelf al 2 katten en een hondje, maar de kittens zouden apart kunnen worden gezet. Verder zijn onze dieren ook sociaal en zouden niks kwaad doen.
Toch ben ik voordat het besluit eventueel gemaakt wordt erg benieuwd naar ervaringen van anderen. Wat was er leuk aan? Wat was minder leuk of lastig? Waar moet je om denken? En hoe lang bleven de kittens bij je?
