Een meeuw met een kleurtje...

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
CoonArt

Berichten: 23858
Geregistreerd: 20-05-07
Woonplaats: Harderwijk, Oh yes baby!

Een meeuw met een kleurtje...

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 10-06-16 15:25

Medewerkers van een voedselfabriek in Wales (Engeland) wisten niet wat ze zagen toen deze week op het terrein een ietwat angstige, knaloranje meeuw werd gespot. De zeevogel was, zo bleek later, tijdens zijn zoektocht naar eten in een container met Indiase currysaus gevallen. Personeel van een dierenkliniek is vervolgens vele uren bezig geweest om de besmeurde verentooi van de 'kip tikka masala-meeuw' met afwasmiddel schoon te maken.


AfbeeldingVolgens een verpleegster van dierenziekenhuis Vale Wildlife Hospital in het Engelse graafschap Gloucestershire maakte de meeuw een verwarde indruk. ,,Maar hij rook geweldig. De pittige curry, op basis van tomaten, knoflook , koreander andere kruiden en natuurlijk kip, was erg goed bereid. Complimenten voor de makers van de saus'', vertelt ze aan Britse media.

Na een grondige wasbeurt maakte de meeuw een ietwat verwarde indruk. De mannelijke vogel werd na zijn hete beproeving in een kooitje gezet en voorzichtig gevoerd met stukjes vlees en vis en honden- en kattenvoer. Het personeelslid: ,,Hij is aan de magere kant. Waarschijnlijk had het dier zo'n honger dat het ten einde raad een duik in de sauscontainer nam om daarin een stuk gepeperde kip te bemachtigen.''

De inmiddels weer frisse, 2 jaar oude vogel mag de komende tijd aansterken in een buitenvolière. Het duurt waarschijnlijk nog een paar weken voordat de 'currymeeuw' zal worden vrijgelaten. Eerder kan niet, omdat door de saus en het gebruikte afwasmiddel zijn veren niet meer waterdicht zijn.

http://www.ad.nl/article/%7Eaa06d236?ut ... 0212814eec

Of hij wilde alvast voor supporter spelen voor Oranje... Staat wel apart zo.....

Normaal ziet een meeuw er zo uit:

Afbeelding

jorika1986

Berichten: 5217
Geregistreerd: 10-10-11
Woonplaats: Rotterdam

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-06-16 15:29

Hahaha! Mag toch wel hopen dat ze de container waarin het beest een duik nam hebben afgevoerd...

Mariett
Blogger

Berichten: 4794
Geregistreerd: 13-12-11

Re: Een meeuw met een kleurtje...

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-06-16 15:32

Hoe kon die meeuw nou in die container komen, dan? Lijkt me toch niet dat de currysaus zo open en bloot ligt dat er een meeuw in kan komen, toch?

De meeuw krijgt nu in ieder geval lekker eten en kan aansterken na zijn avontuur. Heeft hij uiteindelijk toch lekker eten gevonden :)

CoonArt

Berichten: 23858
Geregistreerd: 20-05-07
Woonplaats: Harderwijk, Oh yes baby!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 10-06-16 19:12

Mariett schreef:
Hoe kon die meeuw nou in die container komen, dan? Lijkt me toch niet dat de currysaus zo open en bloot ligt dat er een meeuw in kan komen, toch?

De meeuw krijgt nu in ieder geval lekker eten en kan aansterken na zijn avontuur. Heeft hij uiteindelijk toch lekker eten gevonden :)

Hij heeft in ieder geval wel het wereldnieuws gehaald, oa CNN zelfs!

Afbeelding
(c) Metro News UK

karuna
Drukke kabouter

Berichten: 41123
Geregistreerd: 14-05-03
Woonplaats: Ergens waar het rustig is FrNl

Re: Een meeuw met een kleurtje...

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-06-16 08:41

Ik had het bericht al gehoord alleen er geen fotos bijgezien. Het beest ziet er ook wel erg grappig uit zo. Maar ja ellendig dat het hem is overkomen. En mijn gedachte ook, hoe heeft hij in en fabriek in de saus kunnen komen, tenzij hij echt tijdens het productie proces erin gedoken is.

Maar wel grappig typisch engelse humor. Dat de meeuw heerlijk ruikt. Nu fijn laten aansterken en weer de natuur in daarna