De Carnis krijgen ze eigenlijk al langere tijd. Het teefje is va 11wk bij ons en stond op Rc, maar heb ik snel over gezet toen. Ten eerste is RC veel te klein voor ze. Het zijn kleine hondjes, maar ze hebben een behoorlijk bekkie.
Van Carnis hebben we ook de worsten en van Energique diepvries compleet. Bij die zaak is dat wel het beste soort voer.
Nu ben ik een dorp verder gegaan voor een Welkoop, in de hoop meer keus, maar het is vrij standaard.
Online kan wel snel en betrouwbaar zijn, maar je moet wel thuis zijn en wij zijn helemaal niet zo van het online bestellen eigenlijk als het niet nodig is.
Ik heb een kleine zak Cavom.
Normaal stap ik niet snel over, maar zeker de laatste 2 maanden begon ik toch te twijfelen. Ik dacht alleen dat het aan mij lag, omdat Carnis toch een goed voer moet zijn. Ik ben ze al meer gaan geven bijv.
Ze krijgen ''gezonde'' tussendoortjes.
Onze vorige honden kregen gewone brok. Zo had mn BC een voedsel probleem en kreeg voer van de da die ze niet lekker vond. Toen zij was opgegeven, heb ik allemaal zakjes gekocht en koos zij Smolke. Ik dacht, als laatste maaltijden. Maar ze knapte goed op en is 15jr geworden. Ons kleine hondje kreeg toen ook Smolke.
Deze 2 mankeren niks en ik wilde goed voer. In eerste instantie pens bij gegeven, maar dat is niet echt een geweldige oplossing voor elke dag bijvoorbeeld.
Cavom was bij Welkoop zo ongeveer de beste keus, maar thuis naast elkaar gelegd is het op papier een mindere brok.
In de overgang zullen we het misschien al zien of het slechter of beter wordt.