Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Rebel_Jits schreef:Lekkers onder/in een handdoek verstoppen. Eerst eronder, dan 1x dichtvouwen, 2x dichtvouwen, etc.. Ligt aan je hondje hoe vaak je 't dichtvouwt. Toen ze hier nog pup waren, deed ik het max 2x.
Hele handdoek kapot gescheurd.
Stel dat een pup 8 weken is, dan mag hij eigenlijk maar 8 minuten lang iets doen, daarna wordt het belastend en is het zelfs slecht voor de gezondheid. 
. zerena schreef:Rebel_Jits schreef:Lekkers onder/in een handdoek verstoppen. Eerst eronder, dan 1x dichtvouwen, 2x dichtvouwen, etc.. Ligt aan je hondje hoe vaak je 't dichtvouwt. Toen ze hier nog pup waren, deed ik het max 2x.
Ik ben blond misschien![]()
Maar ik snap het niet helemaal
zerena schreef:Haha ik ben bang dat de handdoek hier ook kapot gescheurd word (als het zo is als ik denk dat het is)
Lottie we zijn inmiddels begonnen met bench training zodat hij iets meer veplicht kan slapen, hij weet inderdaad soms niet wat hij met zichzelf aan moet.
Hij is inmiddels 10 weken.
Maar hij wil graag veel meer lopen (buiten spelen) dan goed voor hem is.
Vandaar dat ik andere "uitdagingen" voor hem zoek.

gegarandeerd succes en ze zijn er ook lekker een tijdje zoet mee
.
. En het is leuk om te zien hoe ze bepaalde handelingen zo snel oppakken.