Er loopt ook een haan. Met dank aan een buurtbewoner waarschijnlijk die zijn haan bij mij gedumpt heeft. En och...hij loopt niet in de weg en slaapt op de ren.
Maar goed. Bij het voeren van de duiven (die zitten gewoon buiten) hoor ik ineens...piep..piep..piep...en daar kwamen 10 kleine kuikentjes aan met trotse mama.
Heel erg leuk.. We hebben ook al twee duivenjongen.
Maar wel helemaal de verkeerde tijd!
Na dagen van zorgen maken en piekeren hoe ik ervoor kon zorgen dat de kuikens zouden overleven is het me gelukt. In het eerste hok gingen ze niet zitten. Ze bleven onder de struik.
Maar nu gaan ze 's avonds mee de ren in. Slapen lekker binnen in het nachthok en overdag scharrelen ze rustig rond. Ze hebben een opening gevonden zodat ze zelf naar binnen kunnen wanneer ze willen.
Nou ja, zelf gevonden.....heb er behoorlijk mijn best voor moeten doen. Gelukkig hebben de kuikens heel goed door dat ik voer heb en komen ze naar me toe gerend en volgen me overal. En moeder volgt de kuikens.
Heb zes zwarte en vier gele kuikens....
Heb wel veel te veel kippen nu. Dus als iemand nog kippen wil?








