Er zit in de straat een kat in de boom die er niet uit durft te komen. We kennen hem wel, want gister avond kwam hij meteen voor een kroel aangerend toen we hem riepen. Nu zit hij heel hard te miauwen, maar durft niet naar beneden te komen. Ik denk dat dit ook al langer is want er staat een schaaltje melk onder, en er liepen net al 2 mensen te kijken en te roepen. Helaas had ik niet door dat het om de kat ging anders had ik even gevraagd of ze wisten of hij er al lang in zit. We kennen de eigenaar niet, wie kunnen we dan het best bellen? Ik vind het zo sneu hem de hele nacht er in te laten.
Die is niet bereikbaar snachts helaas. Enkel via 112. Inmiddels wel de politie gebeld en die heeft gezegd dat we morgen wel naar de brandweer kunnen bellen maar dat ze pas na een paar dagen iets doen helaas.
Brandweer grijpt meestal pas in na 48 uur en 9 van de 10 keer springt de kat zelf uit de boom zodra de brandweer zijn ladder tegen de boom heeft gezet.
Felicxa
Berichten: 2415
Geregistreerd: 04-06-14
Geplaatst: 24-07-15 11:45
Is het mogelijk om zelf een ladder tegen de boom te zetten? Meestal is dat al genoeg aanmoediging om er zelf uit te springen, en anders kan je 'm er zelf uitvissen.