En deze aap is het probleem.
Onze 1.5 jaar oude duitse herder x lab x pyrenees berghond is een redelijk dominant mannetje aan het worden. Wat voor mij niet zo'n probleem is voor mijn moeder wel. Ze word al veel beter met hem en hij begint nu ook naar haar te luisteren.
Wij hebben een klein raam waar hij dus tegen aan gaat staan en dan echt staat te kloppen. Hij wil naar binnen omdat wij daar ook zijn. Heel begrijpelijk maar aankloppen mag niet. Hij weet dondersgoed dat het niet mag want zodra ik roep is hij weg. Het probleem is met mijn moeder hij vind het gewoon een leuk spelletje. Mijn moeder is herstelende van leukemi en ik wil het zo makkelijk mogenlijk houden voor haar. Dat er een verhoudings probleem tussen mijn moeder en Yogi is duidelijk maar nu niet even makkelijk om daar aan te werken.
Nou zit er aan deze hond nog al een achtergrond en is het bepaalt geen gemakkelijke. Ik heb hem opgevangen toen hij bijna 8 maanden was. Hij is in 8 maanden tijd 7 keer in een vliegtuig geweest en op 5 verschillende plekken door canada heen verplaatst. Hij was van een klein meisje de zelfde leeftijd als ik die niet veel van honden af wist. Hij luisterde dus ook niet naar comando's en deed lekker waar hij zin in had.
Na heel hard werken luisterd hij naar mij en mijn vader goed.
Heeft iemand misschien een idee hoe ik hem uit dat raam kan houden? Hoe kan ik dat raam onaantrekkelijk maken om te kloppen?
Ohja voordat ik het vergeet hij word alleen binnen gelaten als hij een tijdje niet in het raam heeft gestaan.