Ik heb me nu toch wat meegemaakt, mn oogballen vallen er bijna uit!

Ik ging op een avond met mn baasje in de auto, iets met ouders?! Ik snapte er geen hol van, probeerde in de auto om uitleg te vragen, maar ze begreep er niks van.
Daar aangekomen was er 1 of ander hyperactief ding, hij leek op Puna (konijn die jullie in het vorige deel hebben ontmoet) maar het was anders, mijn OER instinct kwam omhoog, DIT WAS MIJN GROOTSTE VIJAND!


Hij keek me aan en wilde iets van me, wat? Geen flauw idee maar ik dacht nooooooo fiets way!!! Mijn baasje zei dat hij lief was en alleen maar wilde spelen, maar ik vertrouwde het voor geen meter, hoe DURFT ze!!!

Ik mauwde nog zo, het is een kwaadaardige demon, maar ze verstond er weer niks van! *ZUCHT*

ZIE JE, ZIE JE!!! Ik had gelijk!!!

De volgende dag durfde ik al naar buiten te gaan, kreeg ik 1 of andere rollade verpakking om me heen

nou vooruit... zat ik lekker te genieten in de zon... maar ik voelde me bekeken...

Ik dacht, wat JIJ kan, kan IK ook!!!

Dat rare beest, Jack werd hij genoemd ging hyperactief naar buiten, daar was hij helemaal blij mee, terwijl ik lekker ging spelen en dacht, doe effe normaaaaal!

Toen hoorde ik ze terug komen....

Constant had ik het gevoel dat ik bekeken werd...


Na een paar dagen werd ik weer in zo'n mand gestopt en gingen we weer naar huis, het baasje was vals aan het meezingen en ik probeerde haar te vertellen dat het ECHT niet mooi was, maar wederom snapte ze er weer eens niks van
ik denk dat ik het maar op moet geven.Thuis aangekomen ging ik gelijk Puna begroeten en even later kwam ze gezellig bij ons op de bank zitten!

Jeutje wat een avonturen weer...
Oogjes dicht, snaveltjes toe, ik ga slapen want ik ben zo MOE


Zo schattig met die stippies. 
echt een schat en luistert VOORBEELDIG!!!