Olivia is een blue brindle Japanse akita. Ze is nu 11 weken oud.

Een dag oud waren ze hier. Wij kregen de 2e keus, dus vanaf hier begon het. Iedere dag weer naar de nieuwe foto's kijken. Mijn vader wilde geel en mijn moeder groen of oranje. Ik wilde rood.

Toen ze 5 weken oud waren zijn we ze voor het eerst gaan bekijken. We zijn haast met iedere hond naar buiten gelopen. Na 1 uur waren we eruit. Het werd de hond met het gele bandje.
Zelf wilde ik toch nog een keer mijn favoriete hond zien. de pup met het rode bandje. Hele uur niet gezien want ze lag te slapen.
Mijn besluit was gemaakt. Het werd de rode.


Onderweg naar huis





En van vanmiddag.
Ze is een echte akita, maar ze is ook perfect te trainen.... Zolang er maar koekjes bij de hand zijn.
Als we door de stad lopen kom je niet vooruit. Of er zijn mensen die haar aaien of mevrouw is boos omdat mensen haar niet aan kijken en dan gaat ze zitten


