Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
speurneusc schreef:dan zou ik eens gaan kijken bij wat dh verenigingen in de buurt, bv de oude maas spijkenisse. Daar weten ze wel om te gaan met dit karakter en de problemen die nu spelen, ook zitten daar de lieffhebbers die met zo'n hond wel iets kunnen.
Vjestagirl schreef:Heel eerlijk: ik zou het risico niet nemen. Stel, je plaatst hem nu met iemand, die over een half jaar besluit toch kinderen te willen. Of waar ineens toch kleinkinderen over de vloer komen. Dan moet hij weer weg, misschien gaat t goede verhaal niet mee etc.
Ik zou kiezen voor een optie die voor het dier op de lange termijn het beste is, en waarmee je andere mensen niet in gevaar brengt. Inslapen dus.
Estera schreef:Ik ben absoluut niet tegen inslapen bij ernstige gedragsproblemen, maar problemen die voortkomen uit baknijd zijn toch wel zeer gemakkelijk te voorkomen (door idd te voeren in een bench). Ik persoonlijk zou dus nog niet kiezen voor inslapen.
TS: Wees wel heel eerlijk over de hond en dan valt er vast nog wel een gouden mandje te vinden. Heb je al contact opgenomen met de fokker? En de tip hierboven om contact te zoeken met DH verenigingen is wel een goede om een echte liefhebber te vinden. Succes!
_Aurora_ schreef:speurneusc schreef:dan zou ik eens gaan kijken bij wat dh verenigingen in de buurt, bv de oude maas spijkenisse. Daar weten ze wel om te gaan met dit karakter en de problemen die nu spelen, ook zitten daar de liefhebbers die met zo'n hond wel iets kunnen.
Wij zijn inmiddels op het punt dat wij dit zelf niet meer gaan doen omdat ons het ook zeer is afgeraden icm kinderen.
Seven schreef:Ik heb veel van dit soort honden bij ons in huis gehad, er is zeker veel aan te doen mits je weet wat je doet.
Zeker baknijd is bij veel werkgefokte mechels en Duitsers aanwezig en is zeker wel wat aan te doen. Maar enkel bij een kundig persoon en laat die nou juist weer lastig te vinden zijn. Wie weet is er in het werk circuit wel iemand voor hem pb me gerust met wat meer info