)Nu ging het de eerste 2 dagen niet zo goed, mevrouw krijste/huilde erg veel en t was erg sneu maar. Naderhand deden we hetbovenste deel van de kooi eraf en lieten Mila in haarballetje kruipen. Vervolgens liep ze dan vrolijk rond en via hetballetje konden we dr op onze hand nemen. Zondag en maandag krijste ze helemaal niet meer en als je je hand in de kooi legde ging ze er vanzelf op zitten. Maandagavond ben ik terug naar Den Haag gegaan. Derest van de avond en dinsdag ochtend ging het allemaal echt super, ze was helemaal gewend geraakt aan mn vriend zn vrienden en kon bij iedereen op de hand. Super!
Maar sinds gisteravond is t weer allemaal opnieuw begonnen maar dan tien keer zo erg. Vriendlief weet echt niet wat ie er mee aanmoet omdat ze echt veel huilt. Ze is weer helemaal bang.
Vriendlief denkt dat het door hem komt omdat ie perongeluk haar holletje onder het hooi (te eigenwijs om het huisje in te gaan) in de war heeft gemaakt.
Wat kunnen we doen? We zitten met onze handen in het haar in de angst dat het niet meer goedkomt en ze zo zal blijven..
Help bokt!
Is het een dwerghamstertje, of een Syrische?
Weet je zeker dat ze ook geen pijn heeft oid?
Kan vast ook op je kussen ofzo, het gaat erom dat je geur eraan zit) en dan daarna die sok in de kooi leggen als nestmateriaal, zodat ze vertrouwd raken met jouw geur. Geef het verder rustig de tijd, voer af en toe iets vanaf je hand maar pak haar niet op, etc.