voor mijn sint-bernard hond van 6,5 jaar moet ik op aanraden van de DA overstappen op een senior voeding. Momenteel krijgt ze al enkele jaren Royal Canin Giant Adult, waar ze het goed op doet. Nu zie ik dat er geen senior versie van deze voeding bestaat, dus moet ik op zoek naar iets anders.
Welke lijkt de beste qua samenstelling? Of is een ander merk eerder aan te raden?
Momenteel wordt ze iets te dik van de voeding die ze nu heeft, verder heeft ze last van artrose in beide heupen. Voor de rest is ze in goede gezondheid, maar altijd al een moeilijke eter geweest.
Ik ben inderdaad enkel op zoek naar een droge brok. Dog lovers kan ik niet echt terugvinden of daar supplementen bij zitten voor de gewrichten? Of is dit niet noodzakelijk?
Je zou op de site van Specific eens kunnen kijken voor diëten voor atrose.
Sassol
Berichten: 5254
Geregistreerd: 16-01-09
Woonplaats: Omg. Nijmegen
Geplaatst: 06-09-14 09:38
MiVita schreef:
Dog lovers kan ik niet echt terugvinden of daar supplementen bij zitten voor de gewrichten? Of is dit niet noodzakelijk?
Als je de gewirchten wilt ondersteunen zou ik dat gewoon los als supplement geven. Dan kun je zelf de dosis bepalen en is veel goedkoper dan wanneer je een brok 'speciaal voor honden met gewrichtsproblemen' koopt.
Ik zou ook een los supplement geven. En dan inderdaad dog lovers gold, acana of iets in die trend als voer. Minimaal 30% vlees, beperkt koolhydraten en geen bha/bht (dat zijn ingrediënten).
Wilawander
Berichten: 15093
Geregistreerd: 12-03-06
Woonplaats: Enschede over de grens.
Geplaatst: 06-09-14 10:31
Ons oudje van 10 krijgt ook RC en zou ook eigenlijk over moeten maar iets waar een hond het goed op doet zou ik niet zomaar overzetten. Hij krijgt nu gewoon iets minder. En dat gaat uitstekend.